Meguiar’s Boya Koruma


Aracınızın dış yüzeylerinde doğa koşulları, küçük kazalar veya yanlış yıkama sonucunda oluşan çiziklerin giderilmesi, boyaya parlaklığının yeniden kazandırılması ve aracın boyasının daha dayanıklı hale getirilmesi Meguiar’s Boya Koruma uygulamaları ile gerçekleştirilir.

Uygulamayı Satın Al

Ürün Özellikleri

Araçların dış yüzeyinin korunması amacıyla uygulanan bir sistemdir. Dış yıkama, reçine temizliği ve kılcal çiziklerin ortadan kaldırılmasından sonra hareler giderilir. Yüzeye uygulanan cila ve koruma işlemleri ile aracın dış tehlikelere karşı korunması sağlanır.

Aracınızın dış yüzeylerinde yanlış yıkama, doğa şartları ve ufak kazalar sonucunda oluşan çiziklerin giderilmesi, boyaya parlaklığının yeniden kazandırılması ve aracın boyasının daha dayanıklı hale getirilmesi uygulama ile gerçekleştirilir.

Aracınızın boyasının matlık seviyesi, çiziklerin derinliği, aracın yaşı gibi etkenler göz önüne alınarak araç üzerinde uygulanacak aşamalar işinde profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımız tarafından belirlenir ve boyanın parlaklığı restore edildikten sonra uygun boya koruma uygulamasıyla süreç tamamlanır.

  • Dış Yüzey Koruması
  • Çiziklerin Giderilmesi
  • Parlaklığın Yeniden Kazandırılması
  • Boyanın Daha Dayanıklı Hale Getirilmesi