cam film

Cam Filmi

Cam Filmi ile aracınızın dışı estetik bir görünüm kazanırken, güneşin zararlı UV ışınları engellenerek araç içinde koruma sağlanır. Aynı zamanda araç içinde aşırı ısınmaya sebep veren ışınlar filtrelenerek klimanızın rahat çalışması sağlanır.

Güneş Kontrol Cam Filmleri

Rengi asla solmayan, görünüşünü ilk günkü gibi koruyan, yüksek güneş ışığı yansıtma özelliğine sahip filmler ile maksimum yansıma sağlanırken %99 UV blokajı ve parlama sorunlarına da çözüm sağlamaktadır. Filmler ile aşırı ısınma engellendiği için klimanızı daha az kullanabilirsiniz. Bununla birlikte UV blokajı ile döşeme ve koltuklarınızın solması da engellenmektedir.

Güvenlik Cam Filmleri

Güvenlik cam filmleri ile aracınızın camlarında, herhangi bir darbe sonucu oluşabilecek cam kırılmalarına karşı can ve mal güvenliğiniz kontrol altında. Sayısı her geçen gün artan ve günlük hayatımızın en büyük sorunlarından birisi haline gelen hırsızlık, kapkaç gibi tehditlere karşı caydırıcı etki sağlayan güvenlik cam filmleri ile artık güvendesiniz. 3M Güvenlik Filmleri ile aracınızın camları darbe yediğinde bir bütün halinde kalarak dağılmamaktadır. Bu özellik hırsızların aracınızın içine girebilme süresini ciddi miktarda uzatmakta ve hırsızlığa karşı caydırıcı bir etki yaratmaktadır.

uygulamyı satın al

video