Dünyada Meguiar's

Merkezi California’da bulunan Meguiar’s, oto bakım alanlarında faaliyet gösteren çok yönlü bir uluslararası şirketidir.200’ün üzerinde ürünün mucidi ve üreticisi olan Meguiar’s, “yaratıcılık” ve “yenilikçilik” kavramları ile özdeşleşmiştir.

Meguiar’s, özellikle otomotiv sektöründe pek çok buluşa imza atmış uluslararası bir markadır. Otomotiv sektöründeki deneyimini boya parlatma ve detaylı temizlik sistemleri konusunda da dünyanın tercihi olan ürünleri formüle etmek için kullanmıştır.

Günümüzde Meguiar’s ve The Best Car Care kimyasalları profesyonel uygulayıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca dünyanın önde gelen otomobil firma ve markaları tarafından da kullanılarak tavsiye edilmektedir.

Meguiar’s geliştirdiği ürünlerle araçların temizlik ve koruma uygulaması gerektiren tüm bölümlerine çözümler üretmiştir. Bu çözümler, araç kullanım ömrünü uzatarak bu araçlara yapılan yatırımların daha rantabl olmasını sağlamaktadır. Meguiar’s ürünleri uygulanmış araçlar her zaman yeni ve temiz görünümde kalmaktadır.

Otomobillerine tutku derecesinde bağlı olan kullanıcılar bir defa Meguiar’s yenilikleri ve üstünlükleriyle tanıştıklarında bir daha başka tercihte bulunmamaktadırlar.

Meguiar’s, teknolojideki gelişmelere koşut olarak ve kendisi de yeni teknik, teknolojiler geliştirerek otomobil temizlik, bakım, koruma sektöründe trendleri belirleyen bir rol oynamaktadır. İstasyona aldığınız araçların son teslimat aşamasında Dünya Devi Meguiar’s’ in cilalı şampuan ve microfiber eldivenleri ile yıkanması camlarının ve  jantlarının özel temizleyiciler ile temizlenmesi , lastiklerinin uzun süre parlaklık sağlayan ürünler ile kaplanması,araç kokusu ve görsel diyaznlı kağıt paspas ile  aracını teslim ettiğiniz müşteri tarafından hizmetin son noktasında kusursuz ve sınırsız bir müşteri memnuniyeti sağlamanıza destek olacaktır.

Yapılan araştırmalarda müşteri memnuniyetinde teslim anının etkisinin toplam memnuniyet içindeki payının göz ardı edilemeyecek kadar büyük olduğunu ve müşterin ürününüz ve hizmetinize olan bağlılığını arttırdığını göstermektedir. 

The Best Car Care Türkiye

Geçmiş iş deneyimlerimizde edindiğimiz bilgi ve birikimle; iş ortaklarımız ve  müşterilerimize artı değer katmayı hedef edinen ,müşterilerimizin başarısına onları dinleyerek ve yaratıcı çözümle bularak yatırım yapan bir şirketiz.

Kullanıcılarımızın başarıya ulaşması temel hedefimiz ve hizmet anlayışımızdır.

İçinde bulunduğu sektörünün öncü firmalarından olan The Best Car Care  Oto bakım ürünleri ve oto temizlik kimyasalları kanalında markası olan The Best Car Care ilk olarak 2009 yılında oto bakım ürünleri üzerine yoğunlaşarak ilgili kanalların vazgeçilmez oyuncularından biri oldu.

 

The Best Car Care  markası şu an Yetkili servislerde ve özel servislerde Pazar payı dikkate alındığında tartışmasız lider konumda, Oto Yıkama ve Benzin istasyonlarında da en ciddi oyunculardan biridir.

 

The Best Car Care Arge çalışmalarını bağımsız üniversitelerden aldığı destekle yürütmekte ve müsterilerinin özel ihtiyacları için özel cözümler üretmeye devam etmektedir. Oto bakım kimyasalları konusunda önder firmalardan olmayı eğitime verdiği destekle sağlam temele dayandırmaktadır. Genç, dinamik kadrosu ile müşterileri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır..

 

The Best Car Care kimyager ve teknisyenleri araçların ve endüstrinin tüm spesifik temizlik ürünü ihtiyaçlarına çözümler sunabilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarına odaklanmışken, H.A.C.C.P. standartlarına da sıkı sıkıya bağlıdır. Ürünlerimiz bu yüksek kalite ve çevre koruma standartlarını karşılamaktadır.

 

Kaliteli ürünlerimiz 10 yılı aşkın süreden bu yana iş ve kader birliği yaptığımız oto ve endüstriyel temizlik sektörü profesyonellerine teşekkürümüzdür. Devam etmekte olan teknolojik yatırım ve araştırmalarımız ile markamızın tüm dünyada yayılma sürecinde olması şirketimizin en güçlü yönünü teşkil etmektedir.

Vizyon

Kullanıcılarımızın, yenilikçi teknolojiler, üstün kalite, değer ve hizmetle memnun ederek Meguia’s ve The Best Car Care’ nin dünya çapındaki tüm kullanıcılarının takdirlerini kazanmak. Çalışanlarımızın farklı yeteneklerini, insiyatiflerini ve liderlik yeteneklerini değerlendirmek ve geliştirmek

Misyon

Kendi alanımızda bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümleri sunarak uzun vadeli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen bir şirket olmaktır.

tarihçe

44 yıllık geçmişe sahip olan bir aile şirketidir. 2000 yılından beri şirketin bir kolu da Otomotiv ve Car Care alanlarında hizmet vermektedir. 2021 yılı itibari ile Meguiar’s Türkiye Distribütörü olan Horizon A.Ş ile anlaşmış ve Meguiar’s Franchise Türkiye Distribütörü olarak tek yetki The Best Car Care olarak anlaşma imzalanmıştır.