Yaratıcı ve Yenilikçi Meguiar’s 

Merkezi California’da bulunan Meguiar’s, oto bakım alanlarında faaliyet gösteren çok yönlü bir uluslararası şirketidir.200’ün üzerinde ürünün mucidi ve üreticisi olan Meguiar’s, “yaratıcılık” ve “yenilikçilik” kavramları ile özdeşleşmiştir.

Daha Fazlası

Aracınız için En İyi Seçim…

Meguiar’s, özellikle otomotiv sektöründe pek çok buluşa imza atmış uluslararası bir markadır. Otomotiv sektöründeki deneyimini boya parlatma ve detaylı temizlik sistemleri konusunda da dünyanın tercihi olan ürünleri formüle etmek için kullanmıştır.

Günümüzde Meguiar’s ve The Best Car Care kimyasalları profesyonel uygulayıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca dünyanın önde gelen otomobil firma ve markaları tarafından da kullanılarak tavsiye edilmektedir.

Meguiar’s geliştirdiği ürünlerle araçların temizlik ve koruma uygulaması gerektiren tüm bölümlerine çözümler üretmiştir. Bu çözümler, araç kullanım ömrünü uzatarak bu araçlara yapılan yatırımların daha rantabl olmasını sağlamaktadır. Meguiar’s ürünleri uygulanmış araçlar her zaman yeni ve temiz görünümde kalmaktadır.

Otomobillerine tutku derecesinde bağlı olan kullanıcılar bir defa Meguiar’s yenilikleri ve üstünlükleriyle tanıştıklarında bir daha başka tercihte bulunmamaktadırlar.

Meguiar’s, teknolojideki gelişmelere koşut olarak ve kendisi de yeni teknik, teknolojiler geliştirerek otomobil temizlik, bakım, koruma sektöründe trendleri belirleyen bir rol oynamaktadır. İstasyona aldığınız araçların son teslimat aşamasında Dünya Devi Meguiar’s’ in cilalı şampuan ve microfiber eldivenleri ile yıkanması camlarının ve jantlarının özel temizleyiciler ile temizlenmesi , lastiklerinin uzun süre parlaklık sağlayan ürünler ile kaplanması,araç kokusu ve görsel diyaznlı kağıt paspas ile aracını teslim ettiğiniz müşteri tarafından hizmetin son noktasında kusursuz ve sınırsız bir müşteri memnuniyeti sağlamanıza destek olacaktır.

Yapılan araştırmalarda müşteri memnuniyetinde teslim anının etkisinin toplam memnuniyet içindeki payının göz ardı edilemeyecek kadar büyük olduğunu ve müşterin ürününüz ve hizmetinize olan bağlılığını arttırdığını göstermektedir.