Tarihçemiz

44 yıllık geçmişe sahip olan bir aile şirketidir. 2000 yılından beri şirketin bir kolu da Otomotiv ve Car Care alanlarında hizmet vermektedir. 2021 yılı itibari ile Meguiar’s Türkiye Distribütörü olan Horizon A.Ş ile anlaşmış ve Meguiar’s Franchise Türkiye Distribütörü olarak tek yetki The Best Car Care olarak anlaşma imzalanmıştır.

Aracınız En Büyük Tutkumuz…

  • Geçmiş iş deneyimlerimizde edindiğimiz bilgi ve birikimle; iş ortaklarımız ve müşterilerimize artı değer katmayı hedef edinen ,müşterilerimizin başarısına onları dinleyerek ve yaratıcı çözümle bularak yatırım yapan bir şirketiz.
  • Kullanıcılarımızın başarıya ulaşması temel hedefimiz ve hizmet anlayışımızdır.
  • İçinde bulunduğu sektörünün öncü firmalarından olan The Best Car Care Oto bakım ürünleri ve oto temizlik kimyasalları kanalında markası olan The Best Car Care ilk olarak 2009 yılında oto bakım ürünleri üzerine yoğunlaşarak ilgili kanalların vazgeçilmez oyuncularından biri oldu.
  • The Best Car Care markası şu an Yetkili servislerde ve özel servislerde Pazar payı dikkate alındığında tartışmasız lider konumda, Oto Yıkama ve Benzin istasyonlarında da en ciddi oyunculardan biridir.
  • The Best Car Care Arge çalışmalarını bağımsız üniversitelerden aldığı destekle yürütmekte ve müsterilerinin özel ihtiyacları için özel cözümler üretmeye devam etmektedir. Oto bakım kimyasalları konusunda önder firmalardan olmayı eğitime verdiği destekle sağlam temele dayandırmaktadır. Genç, dinamik kadrosu ile müşterileri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır..
  • The Best Car Care kimyager ve teknisyenleri araçların ve endüstrinin tüm spesifik temizlik ürünü ihtiyaçlarına çözümler sunabilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarına odaklanmışken, H.A.C.C.P. standartlarına da sıkı sıkıya bağlıdır. Ürünlerimiz bu yüksek kalite ve çevre koruma standartlarını karşılamaktadır.
  • Kaliteli ürünlerimiz 10 yılı aşkın süreden bu yana iş ve kader birliği yaptığımız oto ve endüstriyel temizlik sektörü profesyonellerine teşekkürümüzdür. Devam etmekte olan teknolojik yatırım ve araştırmalarımız ile markamızın tüm dünyada yayılma sürecinde olması şirketimizin en güçlü yönünü teşkil etmektedir.

Onlarca yıllık deneyim

Kendi alanımızda bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümleri sunarak uzun vadeli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Senin araban, tutkumuz

Kullanıcılarımızın, yenilikçi teknolojiler, üstün kalite, değer ve hizmetle memnun ederek Meguia’s ve The Best Car Care’ nin dünya çapındaki tüm kullanıcılarının takdirlerini kazanmak. Çalışanlarımızın farklı yeteneklerini, insiyatiflerini ve liderlik yeteneklerini değerlendirmek ve geliştirmek

Vizyonumuz