Meguiar’s Bayilik

Meguiars Bayii

120 yıllık oto yıkama ve bakım gereksinimleri tecrübesinden siz de Türkiye genelinde bayilik alabilirsiniz. Bunun için  info@thebestcarcare.com.tr üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

1901 yılından günümüze gelen Meguiar’s, dünyanın en uzun soluklu oto yıkama, kuaför ve bakım gereksinimleri markasıdır. Frank Meguiar Jr tarafından temeli atılan Meguiar, 120 yıllık serüveninde emin adımlarla basamakları tırmanarak alanında dünya lideri oldu.

Asırlık tecrübe ve deneyimlerini yeni nesil ürün ve ekipmanları ile birlikte geliştiren Meguiar’s, sektöründe kalite ve performans için yeni standartları belirliyor, oluşturuyor ve uyguluyor.

 Meguiar’s Oto Yıkama Bayilik

Meguiar’s Oto Yıkama Bayilik Sistemi; bu sektörde faaliyet gösteren ve büyümek isteyen firmaların yeni iş kurmak isteyen kişilere franchising çalışma hakkı tanımasını sağlayan uygulamaları da içerir. Meguiar’s bunu, 120 yıllık tecrübe ve deneyimleri ile taçlandırır.

Oto yıkama son yıllarda düşük sermaye ile en iyi para kazanılabilecek, düzenli gelir elde edilebilecek gözde iş kolları arasında yer almaktadır. Bir oto yıkama işletmesi kurarken bayii tabelası altında marka avantajlarıyla hizmet vermek, uzun soluklu maceraları ekarte ederek hızla yol almanızı sağlar. Bu noktada Meguiar’s, dünyada en tecrübeli ve güçlü ağa sahiptir.  

Oto yıkama ile ilgili hiçbir bilginiz ve fikriniz olmadığında bile, bayilik avantajı ile yeni işyerinizde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilir, gelir elde edebilir seviyeye gelebilirsiniz. Bu süreçte bayinin eğitim katkıları önemli rol oynar. Meguiar’s, bayilerine etkili ve geliştirici eğitim olanakları sağlamaktadır.

Meguiar’s, kendi markası çatısı altında çalışacak bayilerine tüm sistem, bilgi ve isim haklarını edinme olanağı sunar. Böylece bulunduğu il ya da ilçede oto yıkama işletmesini faaliyete geçirecek girişimci, birçok adım öne geçerek hazır, kurulu sistem ile çalışmaya başlar. Meguiar’s bayilik sistemi hem firmalar, hem de yeni işyeri açacak girişimciler için müthiş fırsatları barındırır. Bu süreçte Meguiar’s, farklı şehirlerdeki işletmelerin tüm gücünü bir anlamda yeni açılan işletmeye aktarır, marka yüklemesi yapar.

Meguiar’s Oto Kuaför Bayilik

Oto kuaför işlemi, yıkama işlemi ile benzer özellikleri taşımaktadır ancak, otomobil sektöründe “kuaför” teriminde hafızalarda ilave olarak pasta, cila ve koruma ürünleri de algılanmaktadır. Bir anlamda oto yıkama ve kuaför arasında çok büyük bir fark yoktur, her ikisi de otomobillerin estetik değerlerini ve işlevselliğini arttırır. Oto kuaförde pasta, cila ve koruyucu ürünler bir adım öne çıkmaktadır.

Meguiar’s Oto Kuaför Bayiliği’ni ve 120 yıllık deneyimlerin getirdiği avantajları info@thebestcarcare.com.tr üzerinden iletişim sağlayarak elde edebilirsiniz.

Meguiar’s Uygulama Merkezi Bayilik

Bir oto yıkama ve kuaför bayiliği açmayı planlıyorsanız, Meguiar’s Uygulama Merkezi Bayiliği almanızın tam zamanı!

Meguiar’s, özel eğitimli personelleri tarafından uygulama merkezi bayiliği almanızı sağlamaktadır. Alacağınız bayilikte araçlara yıkama ve kuaför işleminin uygulanacağı bir alan oluşturulur. Bu alanınızın verimliliği, çoğu kez işletmenizin metrekare değerleri ile doğru orantılıdır.

Bu alan, Meguiar’s ilkeleri ve ortak prensipleri doğrultusunda maksimum fayda vizyonu ile, 120 yıllık tecrübe ve birikim avantajıyla oluşturulur. Bayilik işlemlerinizin tamamlanması ile birlikte Meguiar’s Uygulama Merkezi, hizmete girer.

Meguiar’s ekibi tarafından eğitimi sağlanan personeliniz, müşterilerinize uygulamasını yapar. Bu süreçte Uygulama Merkezi içerisinde personelin iş kıyafetinden yıkama – kuaför uygulama tekniklerine, müşteri ile etkileşiminden kurumsal temsil değerlerine kadar tüm hassas ayrıntılar, Meguiar’s tarafından girişimci ve personeline aktarılır, paylaşılır.

Meguiar’s Bayilik Fiyatı

Maguiar’s bayilik fiyatı için 0532 660 83 45 üzerinden görüşmenizi sağlayabilirsiniz.

İşletmenizin metrekaresi, tercih ettiğiniz paket gibi ayrıntılar, bayii fiyatında belirleyici unsurlardandır.

Meguiar’s Oto Yıkama Bayilik fiyatları; hizmet içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca oto yıkama işleminde tercih edilen paket; yıkama sistemleri ve cihazlar da bayilik fiyatlarını değiştirebilmektedir. Bu süreçte bayinin ihtiyacı olan, marka tarafından hizmet desteği sağlanan bazı gereksinimler şöyle;

 • Mimari çizim
 • Eğitim
 • Destek ekipmanları
 • Yıkama aparatları
 • Avadanlıklar
 • Stantlar
 • Tabelalar
 • Basılı evraklar
 • Reklam materyalleri
 • Kataloglar
 • Personel kıyafetleri
 • Kurumsal kimlik, imaj ve vizyonel çalışmalar

Meguiar’s Bayilik Şartları / Koşulları

Buraya Tıklayarak formu doldurmakla birlikte ilk aşama tamamlanmış olur. Beraberinde 0532 660 83 45 İletişim sağladıktan sonra firma temsilcileri, bayilik sürecinizde gerekli desteği sağlayarak işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Bir cevap yazın