TheBestCarCare Türkiye Nedir?

TheBestCarCare Türkiye Nedir

TheBestCarCare Türkiye, “en iyi araç koruması” anlamına gelen ve bu mottoyla yaklaşık 40 yıllık bilgi, tecrübe birikiminin 2021 yılında inovasyon ile yeni bir trend halini aldığı araç bakım, koruma ve temizlik uygulamaları markasıdır.

Çoğu kişi için aracı bir ihtiyaçtan öte, zamanının büyük bölümünü birlikte geçirdiği, ikinci evi gibidir. Hatta araç bakımı, koruma ve temizliği bir hobidir.

Son 40-50 yıl içerisinde araçların tasarımı ve özelliklerinin değişmesi ile birlikte koruma uygulamaları da ciddi inovasyona uğradı. Basit ya da geleneksel yöntemler, yerini çok profesyonel ve etkili uygulamalara bıraktı.

Bu süreçte “en iyi hizmet” ilkesinden yola çıkan TheBestCarCare Türkiye, TheBestGroup Anonim Şirketi’nin İstanbul Kadıköy’de kurulmasının ardından 120 yıllık tecrübe olan Meguiar’s markası ile Türkiye geneli için anlaşma sağladı, çözüm ortağı oldu.

TheBestCarCare Hangi Kazanımları Sağlar?

Başta kişisel kullanımın en yoğun öne çıktığı otomobiller olmak üzere motosiklet, minibüs, kamyonet, kamyon, jetski, tekne ve yat gibi deniz araçlarına bakım, koruma ve temizlik uygulamaları; TheBestCarCare yetkisi ile Meguiar’s bayiliği alan girişimci-yatırımcılar tarafından yapılabilmektedir. Beraberinde, bayilerdeki profesyonel ekiplerin uygulamalarının yanı sıra bireysel olarak araçlarına bakım, koruma ve temizlik yapmak isteyen kullanıcılar da tecrübe ve teknoloji harikası Meguiar’s ürünleri TheBestCarCare aracılığıyla temin edebilmektedir. Sonuç olarak Meguiar’s ürünlerinin etkisi Türkiye’de, iki şekilde sağlanır;

 • Aracın Meguiar’s bayisine götürülerek profesyonel ekiplerin uygulama yapması
 • Kişinin yüzlerce üründen istediğini temin edip aracına kendisi uygulaması

Bu noktada Meguiar’s Merkez ayrıcalıkları öne çıkmaktadır. Özellikle metropollerde birçok gerekçeden ötürü kullanıcılarının araçlarına bakım, koruma ve temizlik uygulamaları yapmaya vakti olmamaktadır. TheBestCarCare Meguiar’s Yetkili Uygulama Merkezleri, tecrübeli ve dinamik ekipleriyle araçların yeniden doğmasını sağlamaktadır.

İstanbul’dan Ankara’ya, Edirne’den Kars’a, Trabzon’dan Antalya’ya Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde uygun koşulları sağlayan girişimci ve yatırımcılar; TheBestCarCare aracılığıyla dünya lideri Meguiar’s markasının bayiliğini alabilmektedir. Böylece işletme sahipleri ve personelleri, müşterilerine şu alanlarda profesyonel hizmetler verebilirler;

 • Seramik Kaplama
 • Boya Koruma
 • Detaylı İç Temizlik
 • Cam Film
 • Motor Temizliği ve Koruma
 • Araç Kaplama
 • Kaput Koruma Filmleri

Neden TheBestCarCare İle Çalışmalıyım? Neden Meguiar’s Bayiliği Almalıyım?

Teknik ekibinin yaklaşık 40 yıllık sektörel tecrübesi bulunan TheBestCarCare; 120 yıllık tecrübe ve birikimi ile sektöründe dünya lideri, zamanla ürünlerinin taklitleri ve benzer versiyonları yapılmaya çalışılan öncü ve gerçek araç bakım, koruma ve temizlik uygulamaları markası Meguiar’s ile çözüm ortağı olmasının ardından avantajları, direkt bayilerine ve bireysel kullanıcılarına sunmaktadır. Bireysel kullanıcılarımıza yönelik ürünler ve beraberinde getirdiği avantajlar, sayfalarımızdaki diğer yazılarımızda yer almaktadır.

Yazımızın bu kısmında ise ağırlıkla, “neden Meguiar’s bayiliği almalıyım” sorusunun ayrıntılarını aktaracağız. Peki, TheBestCarCare Türkiye ile elde edilen Meguiar’s bayiliği, beraberinde neleri getiriyor?

 • TheBestCarCare; bir araç bakım, koruma ve temizlik uygulama merkezi açmayı planlayan ya da işletmesini Meguiar’s marka gücü ile yeni bir döneme taşımak isteyenlere gerekli ekipman, tecrübe, eğitim, ürün fırsatlarını kazandırır.
 • “Ne kadar çok bayilik verirsem o kadar iyi” düşüncesini değil, “kaliteli, memnuniyete dayalı uzun soluklu bayilikler zinciri oluşturma” mottosunu uygular. Çünkü bayiler ne kadar güçlü olursa, TheBestCarCare ve Meguiar’s markası da o kadar güçlü olacaktır.
 • Bayi kurulum öncesi incelemeleri, saha çalışmalarını ve tespitleri yapar. İşletme sıfırdan yeni kurulacaksa lokasyon ve fiziki koşullar gibi kriterlerde yönlendirme desteği verir.
 • Hali hazırda bir uygulama merkezi Meguiar’s dünyasına dahil olma tercihini yaptığında da TheBestCarCare, sıfırdan ilk kurulum yapılıyormuş gibi eksiksiz olarak dönüşümü sağlar.
 • Girişimci-yatırımcı için özel ve özgün çözüm yöntemleri geliştirir, uygular.
 • TheBestCarCare bayilerine, her uygulamada müşterilere 120 yıllık Meguiar’s tecrübesi ve güvencesini aşılamış olur.
 • Bayilerine dijital tanıtım ve reklam; içerik üretimi, sosyal medya desteği ve kitlelerle buluşturulması çalışmalarını da sağlar.
 • Bayilerine, müşterilerine sunacağı çeşitli kurumsal hediye ve takdimleri kazandırır. 
 • TheBestCarCare; kurulumu tamamlanan bayi ile Meguiar’s bağını her daim senkronize eder, köprü görevini yürütür.  
 • TheBestCarCare bayilerinin tamamı, birbirinin imaj bütünlüğünü destekler. Örneğin İstanbul’da Meguiar’s bayilerinde aracına uygulama yaptıran bir müşteri, Ankara’ya gittiğinde yine aynı kalitede hizmet alabilmek için uygulama merkezlerinde Meguiar’s tabelası güvencesindeki işletmeleri tercih eder.
 • TheBestCarCare; bayilerinin kısa sürede ayakları yere basan, uzun soluklu, yüksek gelir elde eden bir işletmeye dönüşmesi için çalışmalarını yürütür.
 • Ürünleri sipariş vererek araçlarına kendileri uygulayan bireysel kullanıcılar da, zamanla TheBestCarCare bayilerindeki etkili ve uzun süreli uygulamaların beraberinde getirdiği katkı ve ayrıcalıkları araçlarına kazandırmak isteyerek bu kez bayi bakımı, koruma ve temizlik uygulamalarını da tercih eder.

TheBestCarCare Bayiliği Nasıl Alınır?

Bayilik alma işlemi için şu aşamalardan biri gerçekleştirilebilir;

Bir cevap yazın