Car Care Franchise

Oto Bakım sektöründe bir bayii açmayı planlıyorsanız, bu yönde Meguiars’ın 120 yıllık tecrübe ve deneyimlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

Car Care bayisi açmak, https://thebestcarcare.com.tr/bayilik-basvurusu/ üzerinden bir form doldurmanız kadar kolay! Meguiar’s ekibi en kısa sürede tarafınıza ulaşacak ve bayilik süreciniz başlatılacaktır.

Car Care Franchise Bayilik Avantajları

Meguiar’s markasıyla Car Care franchising alarak, rakiplerinizden çok önde yol alabilirsiniz. Meguiar’s ile sağlayacağınız bayilik avantajlarının bir kısmı şöyle;

 • Birden fazla şehirde her Meguiar’s tabelasının işletmenizi geniş kitlelere taşınması, lokasyon fırsatı
 • 120 yıllık deneyim ve tecrübenin müşteriye aktarımı
 • Çok daha fazla müşteri memnuniyeti ve güvenilirlilik
 • Eğitim programları ile car care teorik ve pratik uygulama destekleri
 • Bayilik paketleri fırsat ve avantajlarından yararlanma
 • Bünyesindeki, minimum kullanımda maksimum fayda sağlayan değerlerde üretilmiş 200 ün üzerinde car care – oto bakım ürünlerinin temini
 • Kalite odaklı, aynı zamanda ekonomik ve yüksek koruyucu özellikte car care yıkama ve bakım ürünleri 
 • Tüm araç modellerine hizmet olanağı
 • Özel kampanya avantajları

Car Care Bayilik Veren Firmalar

Franchising bayiliği açan girişimci, onlarca aşamayı geride bırakarak kısa sürede kalıcı başarıya ulaşma imkanı sağlar. Bayilik veren markalar, sektöründe öne çıkan ve alt işletmelerine marka gücünün faydalarını aktarmayı, “birlikte büyümeyi” ilke edinmiş oluşumlardır.

Araç sahipleri her daim, değer verdikleri otomobillerini emin ellere teslim etmek isterler ve bilmedikleri bir markaya şüpheyle yaklaşırlar. Çünkü oto bakım uygulamaları hassas, titiz uygulamalardır.

En çok tanınan ve bilinen oto yıkama bayiliği veren firmalar şöyle;

 • Meguiar’s
 • TheBestCarCare

Car Care Müşteri Memnuniyeti Hakkında

Yukarıda yer alan firmalar oto yıkama sektöründe bayilik veren, ileri teknoloji ile en iyi hizmet veren markalar olarak bilinmektedir. Uzun yıllardır oto yıkama sektöründe profesyonel olarak hizmet veren firmalar, araç kullanıcıları tarafından tanınan “en iyileri” olarak yerini aldı. 120 yıllık tecrübe ve geçmişiyle Meguiar’s, oto bakım alanında özgeçmişin asırları aştığını ortaya koymaktadır.  

Araç sahipleri hangi şehirde olursa olsun, daha önceden deneyimledikleri ve güvendikleri markaya öncelik vermektedir. Tüm tecrübelerini, müşteri memnuniyeti odaklı maksimum fayda hedefi ile bayilerine aktarmayı hedeflerler. Hem müşterinin, hem de bayi ve markanın kazandığı kolektif bir memnuniyet ağı vardır.

Car Care Bayilik Fiyatları

Her firmanın bayilik fiyatları şüphesiz, kurumsal değer ve tercihleri ile değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak Türkiye’de bayilik fiyatlarının 50.000 TL – 350.000 TL arasında olduğu görülmektedir.

Bayilik fiyatı, aynı zamanda oto bakım uygulama merkezinin kurulacağı işletmenin metrekare, bayinin firmadan tercih ettiği paket, yıkama cihazları gibi faktörlerle de etkileşim içerisindedir. Meguiar’s, “hoş geldin” kampanyası ile bayilik açmaya hazırlanan girişimcilere özel avantajlar sunmaktadır.

Car Care Bayilik Nasıl Alınır

Meguiar’s markası ile car care bayiliği almak için 0532 669 83 45 Üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir. Meguiar’s müşteri yönetimi, en uygun planlama ile bayilik işlemlerinizi tamamlamaktadır.

Bir cevap yazın