Oto Kuaför Bayilik

Bir oto kuaför bayilik işletmesi açmak istiyorsanız, önünüzde iki seçenek bulunmaktadır; kendi markanızı oluşturmak ya da güçlü bir markanın kanatları altında daha da güçlendirme

Kendi markanızı oluşturmak için çok ciddi yatırımları göze almak, teçhizat ve donanımları avantajlarından uzak, risk alarak edinmenizi beraberinde getirebilir. Ancak global ya da ülkenizde çatı konumundaki markaların bayiliğini alabilir, işletmenizi bu bayinin zincirinden biri haline getirebilirsiniz.

Franchise almaya karar verdiğinizde distribütör temsilcisi ile yapacağınız görüşmede daha çok orta ve uzun vadeli hedeflerinize odaklanmanız, kalıcı faydayı getirecektir. Bugün atacağınız küçük bir adım, orta vadede zincirin çok büyük bir halkası olmanızı sağlayacaktır.

1901 yılından bugüne Meguiar’s gücü, TheBestCarCare güvencesiyle franchise alabilmek; tüm avantajlar ve ayrıntılar için 0532 660 83 45 üzerinden iletişime geçebilirsiniz ve “hoş geldin” kampanyası ile çok özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Oto Kuaför Bayilik Alınmalı mı?

Oto kuaför bayilik aldığınızda, anlaşmış olduğunuz markanın standartlarına uymayı da kabul etmiş olursunuz ve bu, gücünüze güç katacaktır. Anlaşmalı marka tabelasını kullanmak, o markanın ürünlerini kullanmakla başlar.

Bir oto kuaför işletmesi mi açmak istiyorsunuz; kararınızı verdiniz mi?

 1. Kendi Markamı Kuracağım: Kendi markanızı oluşturmak, çok ciddi yatırımları göze almak; aynı zamanda “uzun soluklu bir yolculuk” demektir. Açıkçası ülkemizde son zamanlarda oto kuaför markası kurulmuş ve kısa vadede sektöründen ne yazık ki silinmiştir. Bu noktada yatırımcının kesinlikle şu kararı vermesi gerekmektedir; “ben bir marka mı oluşturmak istiyorum”, yoksa “bu işten para kazanmak, ekonomik gelir mi elde etmek istiyorum?”
 2. Oto Kuaför Bayiliği Almak İstiyorum: Bayilik almanız, gücünüze güç katacaktır. Bir sonraki alt başlığımızda oto kuaför bayiliğinin avantajlarını okuyabilirsiniz. Oto kuaför bayiliği almaya karar verdiyseniz, her şeyden önce markanın bilinirliği ve ürün kalitesini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Şüphesiz, marka seçimi takdirinizedir ancak unutmayın ki müşterilerinizin en önemli kriteri, tecrübe ve güvenilirliktir. Bu süreçte 120 yıllık kesintisiz hizmet avantajıyla Meguiar’s danışmanlık hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bayilik başvurusu ve detaylı bilgi için www.meguiarstr.com/bayilikformu  linkini tıklayabilirsiniz.   

Oto Kuaför Bayilik Almanın Avantajları?

Oto kuaför bayiliği almayı düşünüyorsanız, öncelikle bu konuda kesinlikle bir fizibilite çalışması yapmalısınız. Bu kapsamda alanında deneyimli yöneticilerden oluşan ekibin de yer aldığı TheBestCarCare, ücretsiz danışmanlık vermektedir.

Oto kuaför bayiliği aldığınızda, “uzun soluklu bir yolculuk” zahmetinden kurtulur, riskleri tamamen minimize eder, müşterilerinize güven aşılayabilirsiniz ve sürekliliği sağlayabilirsiniz. “Neden oto kuaför bayiliği almalıyım?” sorusunun tecrübe edilmiş yanıtları şöyle;

 • Bilinmezleri ortadan kaldırır, uzun soluklu maceraları ekarte edersiniz
 • Daha çok müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz
 • Yola +1 avantajlı çıkarsınız
 • Müşterinizin gözünde kurumsal bir güce kavuşursunuz
 • Güven aşılarsınız
 • Oto kuaför ürünlerinde acı sürprizlerle karşılaşmazsınız, ürünlerinin arkasında duran bir sistem her daim sizi korur
 • Yüksek başarı şansı her daim yanınızdadır
 • Kurum imajı ve marka bilinirliliği, vitrininizdir
 • Gerek bankalar, gerekse de ekonomik kuruluşlardan finans desteği alımında bir adım öndesinizdir
 • Eğitim desteklerinden faydalanırsınız
 • Pazarlama desteği ile gücünüze güç katarsınız

Oto Kuaför Bayilik Fiyatları

Oto Kuaför Bayilik Fiyatları firmaların kurumsal dinamikleri, bayiliğin açılması planlanan şehir gibi faktörler ile değişkenlik gösterebilir.

Bu süreçte TheBestCarCare ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de bayilik fiyatları ortalama 50.000 TL İle 350.000 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor.

Oto Kuaför Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Etmeli?  

Oto kuaför bayiliği alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, tabelası altına gireceğiniz markanın iş tecrübesi ve bilinilirliğidir. Ürün kalitesi ve çeşitliliği, alternatifleri ve bayi gücü gibi ayrıntılar ile birlikte müşterinizi kesinlikle işletmenize bağlayacak en önemli faktör, güvendir.

120 yıldır ilk günkü değerleri ile hizmet vermeye devam eden Meguiars, bu yönde ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bu noktada asrın temsilcisi Meguiars güvencesi ile TheBestCarCare, Türkiye genelinde bayilikleri 2021 yılına özel avantajlar sağlıyor. “Oto Kuaför Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Etmeli” sorusunu, TheBestCarCare ile deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Oto Kuaför Bayilik Veren Firmalar 

Başta megakent İstanbul olmak üzere İzmir’den Van’a, Trabzon’dan Antalya’ya, Diyarbakır’dan Edirne’ye Türkiye’nin dört bir yanında, 81 ilinde 120 yıllık Meguiars güvencesiyle TheBestCarCare tarafından bayilik verilmektedir.

Bayilik ya da ücretsiz danışmanlık hizmeti için www.meguiarstr.com/bayilikformu linkini tıklamanız ve formu doldurmanız yeterlidir.

Oto Kuaför Bayilik Nasıl Alınır

Bir önceki “Oto Kuaför Bayilik Şartları” başlığında açıklanan tüm hükümleri yerine getirdikten sonra TheBestCarCare güvencesiyle bayilik en kısa sürede aktif hale getirilir.

Bu süreçte danışmanlık faaliyetleri, bayilik çalışmalarının hız kazanmasını ve eksiksiz ilerlemesini sağlamaktadır.

Oto Kuaför Bayilik Malzemeleri Nelerdir

Meguiar’s, 2000’in üzerinde ürünleriyle müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Ayrıca, franchise kapsamında yer alan gereksinimler doğrultusunda araç yıkama, kuruluma vb tüm teçhizat, cihazlar ve aparatların yedek parça hizmetiyle desteklenerek temin edilmesi de isteğe bağlı olarak sağlanmaktadır.

Tüm ayrıntılı ürün ve malzemeler, www.thebestcarcare.com.tr üzerinden görselleri ile birlikte incelenebilmektedir.

İstanbul’da En İyi Oto Kuaför Bayisi

Şüphesiz “en iyi” kavramı görecelidir. Beraberinde TheBestCarCare, alternatif birçok ürün seçeneğini 120 yıllık deneyim ve tecrübenin garantisiyle müşterilerine sunmaktadır.

Oto Kuaför Bayilik Kazancı Nedir ?

Oto kuaför bayilik kazancı; işletmenin bulunduğu şehir, konumu, müşteri memnuniyeti gibi birçok faktör ile doğru orantılıdır. Bu yönde sabit bir rakam vermek şüphesiz doğru değildir.

Ancak İstanbul’da bir oto kuaförün ortalama değerlerde aylık 20.000 TL – 50.000 TL arasında ciro yapması, olağan değerler arasında gözlemlenmektedir.  Ancak iyi bir markanın bayisi olursanız, bu kazancınız 50.000 TL – 200.000 TL arasında gerçekleşebilir. Bilinirliliği, güvenilirliği, tecrübesi bulunmayan bir markanın tabelası altındaysanız, kazancınız olumsuz etkilenecektir. Tüm bu gerekçeler, yazımızın çeşitli başlıkları altında yazdığımız gerekçeler ile doğru orantılıdır.

Oto Kuaför Bayilik Ne Kadar Mal Olur  

Meguars’ın 120 yıllık marka güvencesiyle TheBestCarCare tarafından yatırımcının alacağı bayiliğin bedeli ile ilgili tüm ayrıntılar; 0532 660 83 45 üzerinden iletişime geçilerek elde edilebilir.

Ayrıca TheBestCarCare, “hoşgeldiniz” kampanyası kapsamında yatırımcılarına özel olanaklar da sağlamaktadır. Fiyat kriterlerinde metrekare değerleri de belirleyicidir. Ayrıca açık otopark ve kapalı otopark gibi özelliklerle birlikte fiyatlar, değişkenlik gösterebilmektedir. Beraberinde TheBestCarCare’in “hoş geldin” kampanyasının kesinlikle çok güzel fırsatları yatırımcı ile buluşturduğunu, deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Oto Kuaför Bayilik Nereye Açılmalı

Yatırımınız için karar verdiyseniz, distribütörünüz ile temasa geçmeden önce kesinlikle en önemli adım, işletmenizi konumlandıracağınız alandır.

Bu yönde çok ciddi bir fizibilite çalışması yapmalısınız. Ancak her daim teknik açıdan da bir destek almanız, fikirlerinize zenginlik ve alternatifler katacaktır. Nüfus yoğunluğu, popülasyon, mahalle ve semtlerin değişken faktörleri, arz-talep dengesi gibi birçok faktör; doğru yerde doğru zamanda yatırım yapmanızı sağlayacaktır.

Unutmayın; bazen nüfusu çok kalabalık gözüken lokasyonlarda “nüfus hareketi” faktörü, tek başına yeterli olmayacaktır. İşletmenin konumu, müşteriyi kendine çeken “görsel daveti”, farkındalığı gibi birçok ayrıntı öne çıkmaktadır. Bu süreçte TheBestCarCare teknik ekibi, “bu lokasyon kesinlikle önerilir” tavsiyesini gönül rahatlığı ile verebilir noktaya gelene kadar kesintisiz destek hizmetini sunmaktadır.

Yatırım doğru yerde, doğru zamanda, doğru tercihleri gerektirir…

Bir cevap yazın