Oto Detaylı İç Temizlikte Neler Kullanılır?

Oto Detaylı İç Temizlikte Neler Kullanılır

Meguiar’s Detaylı İç Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Bugüne kadar araç iç temizliği ihmal ettiyseniz ya da Meguiar’s ürünlerini iç temizlikte kullanmadıysanız, kendinize ve aracınıza bir güzellik yaparsak ilk adımı atabilirsiniz. Meguiar’s büyüleyici etkisi temizlik ile birleştiği ürünler ile birlikte “nihayet aracımın içi açıldı” diyeceksiniz. Derinlik ve parlaklık kazanan yüzeyler ile birlikte değişen yüzeyler ile birlikte aracınızı tanıyamayacaksınız!

TheBestCarCare bayilerinden, Meguiar’s merkez noktalarından ve bir tık ile kolayca sipariş edebileceğiniz ürünlerimiz şöyle;

Amatör

İç Temizlik Ürünleri Kategorisi

Heavy Duty Ağır Leke Temizleyici

Ağır kirleri ve lekeleri gidermek için geliştirilen Heavy Duty Ağır Leke Temizleyici, temizlik esnasında yükünüzün büyük bir kısmını üzerinizden alır. Halı ve döşeme gibi yüzeyleri yıpranmadan, bozmadan temizleme özelliğine sahiptir. Beraberinde davlumbaz, lastik, vinil, trim, plastik, kauçuk, krom, yürüyen aksamlar ve çamurluk gibi yüzeylerde rahatlıkla kullanılır.

Carpet & Upholstery Cleaner Halı ve Döşeme Temizleyici

Meguiar’s “Kalıcı Koku Giderici Teknolojisi” ile tanıştınız mı? Kötü kokuları, farklı güzel kokular ile bastırmak temizlik değil, kirli ortamı daha da karmaşık hale getirmektir. Bu nedenle gerçek temizlik ile kötü kokuların yapıştığı ortamdan kalıcı olarak uzaklaştırılması gerekir.

Carpet & Upholstery Cleaner Halı ve Döşeme Temizleyici, güçlü formülü ile aynı anda derinlemesine temizler, profesyonel içeriği ile lekeleri ve kokuları giderir. Hızla etki eden köpük lekeleri parçalar, dağıtır, yok eder. Ürün, temizlik sonrası yapışkan bir his, kalıntı, iz bırakmadan kurur.

Ardında yeni bir araç kokusu hissi verme özelliğine sahiptir.

Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi

Supreme Shine Mikrofiber Bez; çift taraflı kullanabilme imkanı, mikrofiber teknolojisi (küçük sentetik elyaflar) ve çamaşır makinesinde de yıkanabilmesi gibi birçok özelliğiyle geleneksel bezlerden üç kat daha fazla emiciliğe ve etkiye sahiptir. Yüzeydeki ürünü kolayca silerken aynı anda parlaklık etkisi kazandırır. Ürünün güvenli kenarları ile çizilme riski minimize edilmiştir.

High Tech El İle Uygulama Pedi

High Tech El İle Uygulama Pedi, ürünün yüzeylerde eşit ve homojen yayılımı için ayrıca önemlidir. Çok yumuşak ve geçirgen olmayan bir yapıya sahiptir. Ürünü hem tutar, hem de yüzeye iter. Değişik birçok yüzeyde güvenilir uygulama sağlar. Çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Çok yumuşak olması itibariyle “çizilme” etkisi ile aynı cümlede kullanılamayacak kadar yüzey dostudur.

Even Coat Mikrofiber Cila Uygulama Pedi

Even Coat Mikrofiber Cila Uygulama Pedi, yine diğer Meguiar’s ürünlerinde olduğu gibi mikrofiber özelliğinin yanı sıra uzun ömürlü kullanım ayrıcalığı ile öne çıkmaktadır. Cila ve boya koruma uygulamalarında üstün performans kazanımı sağlar. Çamaşır makinesinde yıkanıp kurutulabilir özelliktedir.

Deri Temizliği Kategorisi

Mirror Bright Deri Losyonu

Deriyi basit adım ile temizlerken koruma etkisi sağlar. İçeriğinde “nazik temizlik” için kodlanmış materyaller, biriken kiri ve tozu yüzeyden uzaklaştırır. Kakao yağı, jojoba yağı ve aloenin karışımıyla deriyi beslerken aynı zamanda yumuşak ve esnek görünüm sağlar. Yine içeriğindeki UV koruyucuları ile güneşin zararları zararlı ışınlarına karşı deriyi korur.

Ultimate Leather Detailer Deri Temizleyici ve Koruyucu

Zengin ve saten parlaklığı, yağlı görünüm ve his bırakmadan sağlar. Deriyi temizleme, besleme ve koruma aşamalarını tek basit bir işlemde yapar. Hızlı ve güvenli bir şekilde kiri ve tozları temizlerken deriye orijinal görünümü de verir. Yumuşak bir his ve görünüme kavuşmasını, içindeki besleyiciler ile sağlayarak derinin sertleşmesini önler. UV engelleyici formül ve dayanlıklı polimer özelliğiyle deriye bakım yaparak korur.

Ultimate Leather Balm Deri Temizleyici & Koruyucu Krem

Meguiar’s Üstün Deri Formülü ile tanıştınız mı? Ultimate Leather Balm Deri Temizleyici & Koruyucu Krem, deri yüzeyler üzerinde bıraktığı yumuşak his ve görünüm ile adeta aracınızı şımartmanın en hızlı ve etkili yollarından biri. Misafirlerinizin “deri kaplamalarını yeni mi yaptırdın” sorularını yanıtlamak için şimdiden cevabınızı hazırlamalısınız!

Gold Class Deri Yüzey Temizleyici ve Koruyucu Losyon

Deri temizlik sonrası yapışkan iz ve lekeler görmemek, derinin nefes almasını sağlamak üzere formüle edilmiş, alanında ödül almış Meguiar’s ürünü Gold Class Deri Yüzey Temizleyici ve Koruyucu Losyon, etkisi ve yüksek performansını içeriğindeki özel yağlardan almaktadır. Zararlı, kaba, sert solventler kullanmadan tüm deri yüzeylerde ancak, özellikle nazik derilerde uygulanır. Derinlemesine temizlik etkisini nazikçe uygular.

Gold Class Deri Yüzey Temizleyici ve Koruyucu Jel

Gold Class Rich Leather Deri Temizleyici ve Koruyucu Jel; kirler, pislikler ve lekeleri yüzeyden kaldırır, temizlerken besleyip koruma sağlar. İçeriğindeki aloe ve yüksek etkili besleyiciler, derinin sertleşmesinin önüne geçerek esneklik kazandırır. Deride çatlamayı önler, dolgunluk verir, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruma oluşturur. Meguiar’s tercih nedenleri arasında yer alan Gold Class Rich Leather ile aracınızda deri yüzeylerin ömrü uzar. Geleneksel deri koruyucular, yüzeyde beyaz ya da beyaza yakın kalıntılar, izler bırakır. Meguiar’sın teknoloji harikası bu ürünü ile deri yüzeyinde doğal koruma etkisi sağlanır; doğal olmayan görünüm ve beyaz artıklar meydana gelmez. Daha öncesinde deri yüzeyi çatlak, yıpranmış, deforme olmuş ya da dikişli olsa bile Gold Class Rich Leather Deri Temizleyici ve Koruyucu Jel, gönül rahatlığıyla uygulanabilir.

Gold Class Deri Yüzey Temizleme Mendili

Bir mendil ne kadar harika olabilir? Meguiar’s inovasyon çalışmalarıyla Gold Class Deri Yüzey Temizleme Mendili, geleneksel mendillerden çok öte bir yardımcınız!

Ultra lüks dokusu, yüksek nem oranı, içeriğindeki aloe ve özel yağ karışımlarıyla, mendilden çok öte! Yüzeydeki lekeleri giderirken deri dökülmelerini ve UV güneş ışınlarının zararlarını ortadan kaldırır. Formülüyle aynı anda temizleme, havalandırma ve koruma özelliğini uygular. Yüzeyde yüksek nem tutulumu ile etkili performans oluşturur.

Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi

İç Temizlik Ürünleri Kategorisi başlığımızda da yer aldığı üzere Supreme Shine Mikrofiber Bez; çift taraflı kullanabilme imkanı, mikrofiber teknolojisi (küçük sentetik elyaflar) ve çamaşır makinesinde de yıkanabilmesi gibi birçok özelliğiyle geleneksel bezlerden üç kat daha fazla emiciliğe ve etkiye sahiptir. Yüzeydeki ürünü kolayca silerken aynı anda parlaklık etkisi kazandırır. Ürünün güvenli kenarları ile çizilme riski minimize edilmiştir. Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi, aracınızın deri kısımlarındaki uygulamalarınızda performansın önemli derecede artmasını sağlar. Geleneksel silme bezleri, ürününüzün yüzeye etki etmesinde istenilen sonucu vermeyebilir.

High Tech El İle Uygulama Pedi

İç Temizlik Ürünleri Kategorisi başlığımız içerisinde de yer verdiğimiz üzere High Tech El İle Uygulama Pedi, ürünün yüzeylerde eşit ve homojen yayılımı için ayrıca önemlidir. Çok yumuşak ve geçirgen olmayan bir yapıya sahiptir. Ürünü hem tutar, hem de yüzeye iter. Değişik birçok yüzeyde güvenilir uygulama sağlar. Çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Çok yumuşak olması itibariyle “çizilme” etkisi ile aynı cümlede kullanılamayacak kadar yüzey dostudur. Geleneksel uygulama pedleri, ürünü emerek yüzeye istenilen etkinin verilmesinin önüne geçebilir ya da performansı düşürebilir. Özellikle deri uygulamalarında pedin, ürünü iterken aynı anda yüzeyle buluşturulması arasındaki dengeyi iyi sağlaması gerekir. Nazik derilerde bu denge, daha da önemlidir.

Even Coat Mikrofiber Cila Uygulama Pedi

Even Coat Mikrofiber Cila Uygulama Pedi, yine diğer Meguiar’s ürünlerinde olduğu gibi mikrofiber özelliğinin yanı sıra uzun ömürlü kullanım ayrıcalığı ile öne çıkmaktadır. Cila ve boya koruma uygulamalarında üstün performans kazanımı sağlar. Çamaşır makinesinde yıkanıp kurutulabilir özelliktedir. Deri uygulamalarında Even Coat Mikrofiber Cila Pedi, ayrıca verimlilik kazandırır. Cilanın deriye yayılımını ve etkili uygulamayı kazandırır.

İç Bakım ve Koruma Kategorisi

Ultimate Protectant Kauçuk, Plastik, Vinil ve Torpido Koruyucu Sprey

Aracınızın kauçuk, plastik ve vinil yüzeyleri her daim sevdiklerinizin gözü önündedir. Bu yüzeylerde haftalarca süren üstün UV koruması için Ultimate Protectant Kauçuk, Plastik ve Torpido Koruyucu Sprey’i tercih ederek farkı görün! UV şeffaf kat koruma teknolojisiyle hem dış trim parçalara ve lastik yüzeylere adeta hayat verir, hem de iç kısımlarda derin bir parlaklık etkisi kazandırır.

Ultimate Protectant Kauçuk, Plastik, Vinil ve Torpido Koruyucu Losyon

Kısa ömürlü koruyuculardan artık bıkmadınız mı? Ultimate Protectant Kauçuk, Plastik, Vinil ve Torpido Koruyucu Losyon uzun ömürlü bir parlaklık ve güneşin zararlı UV ışınlarına karşı ultra korumayı, parlaklığıyla da getirir. Yağlı bir yüzey oluşturmamasının yanı sıra çok hızlı kurur. Trim parçalarda yıkama ve yağmur gibi etkilere karşı dayanıklılık sağlar. Devrim yaratan Meguar’s UV Şeffaf Katman teknolojisiyle geleneksel koruyuculara oranla daha iyi bir performans, parlaklık ve memnuniyet meydana getirir. Ayrıca kapı panelleri ve torpido gibi iç kısımlarda ultra parlak ve zengin görünümü oluştururken dış trim ve kauçuk parçaların da ömrünü uzatır.

Ultimate Interior Kauçuk, Plastik, Vinil ve Torpido Temizleyici

Araç içindeki her yüzeyde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz derin temizlik formülü özelliği taşıyan Ultimate Interior Kauçuk, Plastik, Vinil ve Torpido Temizleyicisi, içeriği nedeniyle navigasyon ekranında bile kullanılacak kadar güvenilirdir. Temizlik etkisi kadar koruyucu özelliğiyle de öne çıkan bir ürün arıyorsanız, Meguar’s harikasını kesin denemelisiniz. Sprey özelliğiyle ulaşılması en zor noktalara da ulaşırken aranızın konsolu başta olmak üzere tüm iç kısmında muhteşem bir değişim sizi bekliyor.

Quik Interior Detailer Kauçuk, Vinil ve Torpido Temizleyici

Aracınız, Ouik Interior Detailer Kauçuk, Vinil ve Torpido Temizleyici ile sadece 5 dakika içerisinde hem temizleme, hem de taze bir koku etkisini yayar. Aracınız yıkandıktan ya da silindikten sonra kullandığınızda muhteşem etkiyi fark edeceksiniz! Araç içindeki vinil, kauçuk, deri, plastik, metal ve audi/video aksamlarını hızlı, kolay ve etkili bir şekilde bakımdan geçirip, adeta yeni görünümüne kavuşturabilirsiniz. Göz önündeki ekipman ve bölmeler her daim daha fazla parmak izi, kir ve izlere maruz kaldığı için bu ürün, güvenli kaygan formülüyle öne çıkarıldı. Ancak bu özelliğini, geleneksel ürünlerin aksine ardında tortu, iz ve birikme, kalıntı bırakmadan gerçekleştirir. Mikrofiber silme bezinin üzerine sıkılıp yüzeyin silinmesi, ardından bezin kuru kısmı ile silinmesi, uygulama için yeterlidir.

Supreme Shine Plastik, Vinil ve Torpido Temizleyici & Koruyucu

Supreme Shine Plastik, Vinil ve Torpido Temizleyici & Koruyucu, yüzeyde maksimum parlaklık isteyenlere özel bir üründür. Torpido ve çarpıcı yüzeylerde göz alıcı, yüksek parlaklık isteyenler için en hızlı uygulama ürünlerinden biridir.

Koku Giderici

Aracınızın iç kısmında hangi uygulamayı yaparsanız yapın, görüntüsü kadar etki edecek en önemli faktörlerden biri kesinlikle kokusudur, koku asla unutulmaz! Geleneksel ve geçici koku gidericiler anlık çözüm sağlar ancak, dakikalar içerisinde kötü kokular ile birlikte iç içe geçer ve araç içi için istenmeyen bir atmosfer oluşturur. Geleneksel ürünler gibi kötü kokuyu saklamaz çünkü, üzeri örtülen ve saklanan kötü koku, araç iç ısısı ya da nem arttıkça geri gelir. Meguiar’s kimyagerleri, bu yönde 120 yıllık deneyim ve tecrübelerini öne çıkararak Meguiar’s Koku Giderici’yi üretti. Aracınıza sinen sigara, çürümüş ve bozulmuş gıda, sevimli dostlarımız evcil hayvanların kokuları ve diğer kokuları kolayca yok eder. Yüzeye püskürtülmesi ile birlikte etkileşime geçer, kötü kokuları parçalar, yok eder. Böylece araç taze, yeni, dinamik bir kokuya kavuşur. Hızlı ve sürekli bir kötü koku yok etme özelliğine sahiptir.

Air Re-Fresher Koku Giderici (Yeni Araç Kokusu)

Gözümüzün gördüğü ve dokunabildiğimiz yerleri temizlemek, kokusunu değiştirmek mümkün, peki ya araç içindeki gizli noktalar? Klima sirkülasyonunun gerçekleştiği aksam ve alan içerisinde etkili bir koku temizliği, araç içindeki gerçek koku etkisinin en önemli aşamalarından biridir. Yaz aylarında soğuk, kış aylarında sıcak olarak üfleyen klimalarda etkili ve güzel bir koku, aracınızın tamamına etki edecektir. Air Re-Fresher Koku Giderici, tek kullanımda çıkmayan zor kokuların olumsuz etkilerini gider, yeni araç kokusunu getirir. Araç içine güzel koku yayar.

Kullanırken aracın içi boş olmalıdır. İnsan, hayvan ya da bitkiler, aracın içinde olmamalıdır. Mükemmel sonuç için araç içinde kötü kokuya neden olabilecek unsurları kaldırınız. Araç paspas ve halıları temizleyiniz. Aracınızı serin ve havalandırılmış bir yere park ediniz. Ürünü bir araç için tek sefer kullanınız. Araç içi klima sistemini açtıktan sonra en yüksek seviyeye, serin sirkülasyon modunda açınız. Bütün camları kapattığınızdan emin olunuz. Uygulama esnasında maske takmayı ve yüzünüzden uzak tutmayı unutmayınız. Ürünü kilitli moddan aktif moduna getiriniz. Ürünü aracın merkezi bir noktasında bırakınız, arka koltuklar ve ön koltukların orta bölümleri, vites bölmesi çevresi gibi. 15 dakika bütün kapıları kapatın. Sonrasında da 15 dakika boyunca kapılar açık iken uygulamaya devam ediniz. Aracınızı stop ediniz. 10-15 dakika kadar içerideki havanın dışarı çıkmasını bekleyiniz.

Aracınız, yeni kokusu ile kullanıma hazır…

Air Re-Fresher Koku Giderici (Turunçgil Bahçesi)

Meguiar’s Koku Giderici İleri Teknolojisi sayesinde aracınızın kötü koku ve “kokusuzluk” eksiğini giderebilirsiniz. Turunçgillerin aromatik ve çok etkili formülü, aracınızın iliklerine kadar işleyecek. Kullanımı, “Air Re-Fresher Koku Giderici (Yeni Araç Kokusu) başlığımızda olduğu gibidir. Kötü kokuları yok etmekle birlikte haftalarca süren hoş turunçgil kokusu bırakır. Gerçekten bu koku ile, aklınız başınızdan gidebilir.

Air Re Fresher Koku Giderici (Tatlı Yaz Esintisi)

Eşsiz yaz esintisi kokusunun tadını artık dört mevsim boyunca çıkarabilirsiniz. Kötü kokular nereye saklanırlarsa saklansınlar, Air Re-Fresher Koku Giderici – Tatlı Yaz Esintisi onları hapsoldukları yerden çıkarır ve yaz enerjisini eşsiz kokusuyla işler. Dışarıda mevsim ne olursa olsun, aracınızın içinde yaz mevsimini yaşatabilirsiniz. Ürünümüzün kullanımı, “Air Re-Fresher Koku Giderici (Yeni Araç Kokusu) başlığımızda olduğu gibidir.

Air Re-Fresher Koku Giderici (Fiji Gün Batımı)

“Fiji” etkisiyle günbatımından gecenin atmosferine geçişi çağrıştırır. Aromatik özelliğiyle Meguiar’s Koku Giderici İleri Teknolojisi içerisinde en az bir kez deneyimlenmesi gereken özelliğe sahiptir. Ürünümüzün kullanımı, “Air Re-Fresher Koku Giderici (Yeni Araç Kokusu) başlığımızda olduğu gibidir.

Air Re-Fresher Koku Giderici (Black Chrome)

Tatlı ama keskin, hafif ama sert etkisi verebilen Meguiar’s kokusudur. Keskin ve kalıcı araç içi kokusu sevenler için ayrıca tercih nedenidir. Kullanımı, “Air Re-Fresher Koku Giderici (Yeni Araç Kokusu) başlığımızda olduğu gibidir.

Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi

Supreme Shine Mikrofiber Bez; çift taraflı kullanabilme imkanı, mikrofiber teknolojisi (küçük sentetik elyaflar) ve çamaşır makinesinde de yıkanabilmesi gibi birçok özelliğiyle geleneksel bezlerden üç kat daha fazla emiciliğe ve etkiye sahiptir. Yüzeydeki ürünü kolayca silerken aynı anda parlaklık etkisi kazandırır. Ürünün güvenli kenarları ile çizilme riski minimize edilmiştir. Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi, aracınızın kauçuk, plastik, vinil ve torpido kısımlarındaki uygulamalarınızda performansın önemli derecede artmasını sağlar. Geleneksel silme bezleri, ürününüzün yüzeye etki etmesinde istenilen sonucu vermeyebilir.

High Tech El İle Uygulama Pedi

İç Temizlik Ürünleri Kategorisi başlığımız içerisinde de yer verdiğimiz üzere High Tech El İle Uygulama Pedi, ürünün yüzeylerde eşit ve homojen yayılımı için ayrıca önemlidir. Çok yumuşak ve geçirgen olmayan bir yapıya sahiptir. Ürünü hem tutar, hem de yüzeye iter. Değişik birçok yüzeyde güvenilir uygulama sağlar. Çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Çok yumuşak olması itibariyle “çizilme” etkisi ile aynı cümlede kullanılamayacak kadar yüzey dostudur. Geleneksel uygulama pedleri, ürünü emerek yüzeye istenilen etkinin verilmesinin önüne geçebilir ya da performansı düşürebilir. Pedin, ürünü iterken aynı anda yüzeyle buluşturulması arasındaki dengeyi iyi sağlaması gerekir. Ayrıca hassas yüzeylerde bu denge, daha da önemlidir.

Even Coat Mikrofiber Cila Uygulama Pedi

Even Coat Mikrofiber Cila Uygulama Pedi, yine diğer Meguiar’s ürünlerinde olduğu gibi mikrofiber özelliğinin yanı sıra uzun ömürlü kullanım ayrıcalığı ile öne çıkmaktadır. Cila ve boya koruma uygulamalarında üstün performans kazanımı sağlar. Çamaşır makinesinde yıkanıp kurutulabilir özelliktedir. Cila uygulamalarında Even Coat Mikrofiber Cila Pedi, maksimum verimlilik kazandırır. Cilanın kauçuk, plastik, vinil ve torpido kısımlarında yüzeye yayılımını ve etkili uygulamayı sağlar.

Bir cevap yazın